Galeria Grupy V - "TROPICIELE"

Wyjście do szkoły podstawowej nr 139
Dzieci z naszej grupy razem z dziećmi z klasy pierwszej wykonały pracę plastyczno-techniczną pt. "Hiacynt z papieru oraz miały możliwość zwiedzenia części szkoły.
  Zabawy na przedszkolnym placu zabaw.
  Wycieczka do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 13.
Nasza grupa wybrała się na wycieczkę do biblioteki na zajęcia pt." Kosmos - Układ Słoneczny".
  Rakieta kosmiczna.
Budujemy rakietę z rolek po papierze.
  Poznajemy muzyczny instrument strunowy z grupy smyczkowych.
  Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Nasza grupa z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprezentowała przedstawienie pt. "Za co kochamy naszych dziadków?". Dzieci zaprosiły swoich dziadków do tańca.
  Karmimy nasze przedszkolne rybki.
W każdy czwartek karmimy nasze przedszkolne rybki.
  Praca plastyczno-techniczna "Zima w lesie"
Wykonanie pracy plastyczno-technicznej przez dzieci z naszej grupy.
  Bal Karnawałowy 2024
Karnawał to czas zabaw i balów. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z chęcią uczestniczyły w tańcach i konkursach.
  Lego Edukido
Warsztaty z Lego pomagają rozwijać kreatywność, umiejętności manualne i logiczne myślenie. Przez zabawę z klockami dzieci uczą się współpracy, rozwiązywania problemów i budowania własnych pomysłów.

««« ««  1 | 2 | 3 | 4 | 5  »» »»»