Galeria Grupy VI - "ODKRYWCY"

DZIEŃ KOBIET I MĘŻCZYZN

Niezapomniany dzień w naszej grupie ... :-)

ZAJĘCIA Z PRZEDSTAWICIELEM STRAŻY MIEJSKIEJ

Dzieci z naszej grupy odwiedził przedstawiciel Straży Miejskiej. O pracy strażnika miejskiego dzieci dowiedziały się bardzo dużo, także o mundurze jaki posiada strażnik miejski i dodatkowych niezbędnych akcesoriach. Dzieci poznały także numer telefonu do Straży Miejskiej, mogły zadawać nurtujące je pytania, oglądać potrzebne funkcjonariuszowi w codziennej pracy przedmioty.

POCZYTAJ MI MAMO, TATO - TATA I BRACISZEK JULCI I ZUZI ;-)

Dziękujemy Tacie i braciszkowi Julci i Zuzi za odwiedziny w naszej grupie i przeczytanie dzieciom książeczki.

WALENTYNKI

Dzień św. Walentego był bardzo miłym dniem dla wszystkich. Klarcia, Ignaś i Nikodem przynieśli dla dzieci
słodki poczęstunek, dzieci robiły walentynkowe serduszka.

ROBIMY SENSORYCZNĄ PRACĘ PLASTYCZNĄ

Każda praca plastyczna rozwija dziecięce rączki, rozwija kreatywność i wyobraźnię.

WIZYTA MISIA DOMISIA

Miś Domiś odwiedził Odkrywców. Dzieci przyjęły misia bardzo ciepło, cieszyły się jego wizytą.
Pluszowy gość starał się pomóc dzieciom zrozumieć sytuację w której znalazła się aktualnie nasza grupa.

WARSZTATY LEGO

Warsztaty z niezliczoną ilością klocków lego sprawiły dzieciom mnóstwo radości :-)

ZABAWY MASĄ PLASTYCZNĄ

Rozwijanie dziecięcej kreatywności poprzez lepienie wg. własnego pomysłu.
Dziękujemy mamie Igi za przyniesienie dzieciom mas plastycznych. Dziecięce rączki uwielbiają
gnieść, rozciągać, wałkować i tworzyć .

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - PODCZAS POCZĘSTUNKU :-)

Szanowni Państwo - Babcie, Dziadkowie BARDZO serdecznie DZIĘKUJEMY WAM za tak liczne przybycie.
Patrząc na salę odnieść można było wrażenie, że nie ma już na niej miejsca, była przepełniona CUDOWNYMI GOŚĆMI.
Radość dzieci z Waszej obecności widoczna była gołym okiem. DZIĘKUJEMY, jeszcze raz z całego serduszka życzymy Państwu
wszystkiego najcudowniejszego, samych tylko dobrych dni i możliwości do jak najczęstrzych spotkań z wnuczętami :-)

DOKARMIAMY PTAKI

Pomagamy naszym skrzydlatym przyjaciołom przetrwać ten trudny zimowy czas.

««« ««  1 | 2 | 3  »» »»»