Galeria Grupy VI - "ODKRYWCY"

WYJŚCIE NA POCZTĘ

Wybraliśmy się spacerkiem na pocztę żeby wysłać kartki świąteczne do najbliższych.
Mamy nadzieję, że wszystkie wysłane kartki dotarły do adresatów :-)

WYJAZD DO URZĘDU DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY

Delegacja dzieci z naszej grupy pojechała razem z paniami do Urzędu Dzielnicy Wola by tam powiesić piękne, pachnące ozdoby choinkowe na świątecznym drzewku. Wszystkie zawieszki zrobione zostały przez dzieci, panie nauczycielki i rodziców z wolskich przedszkoli w ramach realizacji dzielnicowego projektu "Eko z Twoją Wolą".

ROBIMY SUSZKI DO DEKORACJI

Suszone jabłuszka, suszone pomarańcze będą pięknie pachniały na naszej choince w holu przedszkola,
a także posłużą jako ozdoba na choince w Urzędzie Dzielnicy Wola.

KOLEJNA WIZYTA W BIBLIOTECE

W ramach współpracy z Biblioteką dla Dzieci i Młodzieży nr 13 przy ul. Staszica 5A dzieci razem ze swoimi paniami po raz kolejny odwiedziły to miejsce. W bibliotece czekała nich jak zwykle miła niespodzianka - ciekawe mikołajkowe zajęcia i kreatywna praca plastyczna.

MIKOŁAJKI

6 grudnia ku uciesze wszystkich dzieci przyszły do przedszkola w mikołajkowych czapeczkach. Każdy otrzymał drobny prezent, który Mikołaj zostawił w szatni dla każdego przedszkolaka. Oprócz prezentu mikołajkowego Odkrywcy tego dnia mieli słodką niespodziankę - niewielką watę cukrową, za co BARDZO DZIĘKUJEMY mamie i siostrze Wiktora.

ZAJĘCIA EDUKACYJNE - GRZYBY

Dziękujemy Mamie Tomcia za zapoznanie dzieci z różnymi rodzajami grzybów i sposobami ich przechowywania.
Odkrywcy mieli możliwość zobaczyć także różne gatunki grzybów niejadalnych.

WIĘCEJ WIEM MNIEJ CHORUJĘ

Realizujemy program edukacyjny WIĘCEJ WIEM, MNIEJ CHORUJĘ. Dzieci zostają zapoznanie
z czynnikami wywołującymi choroby, wyjaśniamy również w jaki sposób można starać się nie ryzykować
i zapobiegać nadmiernym chorobom

WYJŚCIE DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 139

Dostaliśmy zaproszenie do szkoły, w celu obejrzenia przygotowanego przez Panie i dzieci
przedstawienia z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Przy okazji dzieci mają możliwość pozwiedzać część szkoły.

SWOBODNE ZABAWY W NASZEJ SALI

Swobodne zabawy w kącikach zainteresowań pokazują dziecięcą ekspresję,
rozwijają wyobraźnię i zachęcają do nawiązywania interakcji społecznych z rówieśnikami.

BAL POSTACI Z BAJEK

Bal postaci z Bajek jest naszą coroczną tradycją.
W tym dniu w przedszkolu można było spotkać:
księcia z bajki, czarodziejkę, smoka i oczywiście ... Elzę z Krainy Lodu :-)

««« ««  1 | 2 | 3 | 4  »» »»»